Multi-mode LC 850 nm Gigabit utvrđuju медиаконвертер - Uključuje SFP 550 m (0,34 milja) LC – u UTP Cat5e Cat6 10/100/1000 RJ-45 – Gigabitne brzine automatsko čitanje ili Fast Ethernet - Diva okvir - Podrška LLF

Multi-mode LC 850 nm Gigabit utvrđuju медиаконвертер - Uključuje SFP 550 m (0,34 milja) LC – u UTP Cat5e

Prisutan
HRK 131.64
Količina robe:

Skokovi napona uzem od prvog dana.STRUČNA TEHNIČKA POMOĆ : Pravi stručnjaci su dostupni 24/7, kako bi se s traženjem, problemima povezivanje, otklanjanju poteškoća i mnogi drugi.,, AUTOMATSKI se prilagođava brzini od 10 Mbps, 100 Mbps (Fast Ethernet) ili 1000 Mbit/s (gigabit) I proteže se kroz многомодовому vlakna do 500 m-0,34 milja (valna Duljina prijenosa - 850 nm).Podržava način rada двухскоростного optičkih vlakana (prilagođeno dip – prekidačem)-Odaberite 1000 Base-SX ili 100 Base – SX-pomoću ovog медиаконвертера lako povezivanje sa postojećim optičkim čvorovima.Valna duljina – 850 nm, koristite ga samo s višemodno vlakno.PODRŽAVA div kadar .Podržava div snimke Ethernet do 9000 bajtova (po potrebi podešava dip - prekidača);.Podržava Qin Q i VLAN-veličinu MTU dovoljno veliki, da ih propustiti;.U skladu sa standardima IEEE 10/100/1000 Base-T i 1000 Base-SX.Priključite ga na гигабитным ili brzi Ethernet portove.Indikatori stanja za napajanje, komunikacija/aktivnosti, full-duplex i brzine.Standardi : IEEE802.3z/ab 100/1000/1000 Base-T 1000 Base-SX.Napajanje : 100-240 V ac, 50 do 60 Hz.Ekologija : Relativna vlažnost; od 5% do 90%.Radna temperatura : od 0 do 70 stupnjeva Celzija (32 - 158 F).Podržava funkciju LLF - Funkciju gubitka komunikacije - (ako je potrebno podešavati dip-prekidača).S Lakoćom Proširite svoju Гигабитную ili Brzi Ethernet Mrežu, Na Многомодовому Vlakna Do 550 m (0,34 milja), koristeći 850 nm.Multi-mode Optički медиаконвертер-UM-SMC-AS-J+MM-SFP-KIT Automatski prepozna port Fast Ethernet 10 Mb/s ili 100 Mb/s ili gigabit port 1000 Mbit/s. trebate samo spojiti kablove, i on odmah pita!.Включаешь ga?.Jednostavno, on će doći s ac adapterom u paketu, jednostavno ga priključite!.

Detaljne karakteristike

Slični proizvodi